Ochutnávka v bazénu

Project 1 of 8

Ochutnávací ponor v bazénu

Dýchat pod vodou? Samozřejmě a jak snadno. Ochutnávací ponor v bazénu obsahuje krátkou teorii a praktické vyzkoušení potápění s přístrojem.

Pro rok 2012 platí, že ochutnávací ponory se budou konat pouze souběžně s výukou OWDOpen Water Diver  kurzů.
credit-cardsDo obchodu! Pro přihlášení do kurzu můžete použít kontaktní formulář na stránce Kontakty nebo přímo náš internetový obchod. 
  

KRÁTKÁ TEORETICKÁ INSTRUKTÁŽ

Během instruktáže se seznámíte s používanou výstrojí, základy potápění a zásadami bezpečnosti.

 

LEKCE V KONTROLOVANÝCH PODMÍNKÁCH BAZÉNU

Následuje sestavení potápěčského přístroje a Vaše první nádechy pod vodní hladinou. Vyzkoušíte si jak jednoduše lze pod vodou dýchat a pohybovat se. Pod vedením instruktora nebo divemastera se během cca 30 minut můžete pod vodou jen proplavat nebo si třeba vyzkoušet některé základní dovednosti z kurzu Open Water Diver. Celý ochutnávací ponor je veden zábavnou formou a instruktor (divemaster) se během programu věnuje max. dvěma účastníkům.

 

Program může být později započítán jako součást OWDOpen Water Diver  kurzu.

Pro zapsání do kurzu je nutné splnit základní podmínky:

  • Minimální věk 10 let
  • Vyplnění zdravotního dotazníku – V tomto dotazníku jsou otázky na Váš zdravotní stav a pouze v případě, že budete muset zodpovědět některou otázku ANO, potom budeme vyžadovat souhlas Vašeho lékaře.

Během vodních částí všech kurzů a programů jste stále pod dozorem kvalifikovaného instruktora a případně jeho kvalifikovaných asistentů. Klademe velký důraz na bezpečnost a všichni, kteří se podílejí na výuce, jsou členy PADI, absolvovali kurz první pomoci a mají profesionální pojištění.

Ceny zahrnují:

  • Zapůjčení veškeré výstroje
  • Lahev se vzduchem
  • Vstup na bazén
  • Podvodní fotky na památku
  • Výuka probíhá v malých skupinkách o maximálně 2 studentech
money-coinAktuální ceník kurzů

Kategorie:

Související kurzy