Emergency First Response

Project 3 of 8

Kardiopulmonární resuscitace a sekundární péče

Inovovaný kurz kardiopulmonární resuscitace a sekundární péče. Po absolvování tohoto programu budete schopni kvalifikovaně poskytnout odpovídající pomoc všem, kteří ji potřebují, ať jde o malé poranění nebo pomoc při ohrožení života nebo trvalého poškození zdraví.

Po absolvování tohoto programu budete schopni kvalifikovaně poskytnout odpovídající pomoc všem (například Vašim blízkým), kteří ji potřebují, ať jde o malé poranění, pomoc při ohrožení života nebo trvalého poškození zdraví.

Kurz následuje doporučení a protokoly Pracovní skupiny základní podpory života (BLS) Mezinárodního styčného výboru pro resuscitaci (ILCOR). ILCOR je mezinárodní sdružení reprezentující většinu významných světových resuscitačních organizací.

credit-cardsDo obchodu! Pro přihlášení do kurzu můžete použít kontaktní formulář na stránce Kontakty nebo přímo náš internetový obchod. 

PRVOTNÍ PÉČE (kardiopulmonární resuscitace)

Jednání v situacích, kdy je ohrožen lidský život. Jde o zhodnocení prostředí, použití ochranných prostředků, primární zhodnocení, záchranné dýchání, CPR jedním záchranářem, zvládnutí vážného krvácení, zvládnutí šoku, poranění páteře, volitelně – použití AED (Automtický extérní defibrilátor), volitelně – použití nouzového kyslíku, volitelně – pomoc dusící se osobě.

 

SEKUNDÁRNÍ PÉČE

Staví na lekcích z kurzu prvotní péče a naučí Vás pomáhat v situacích kdy není bezprostředně ohrožen lidský život a záchranná služba má zpoždění nebo je nedostupná. Jde o určení poranění, určení onemocnění, obvazování, použití dlah.

Pro zapsání do kurzu nejsou nutné žádné speciální požadavky a velmi doporučujeme absolvovat tento kurz i nepotápěčům, protože nehody a onemocnění se stávají každý den.

Ceny zahrnují:

  • Kompletní výukové materiály.
  • Poplatky za vystavení certifikační karty
money-coinAktuální ceník kurzů

Kategorie: , ,

Související kurzy